KONTAKT

Hör av dig till oss!

Tveka inte på att kontakta oss om du har frågor kring våra produkter eller inledande av ett samarbete med oss som utvecklings- och produktionspartner. 

Sacci AB

Gamla Tunavägen 8
784 36 Borlänge

0243-932 50
support@sacci.se

Press press@sacci.se
Beställning support@sacci.se
Faktura invoice@sacci.se
Orderbekräftelse purchase@sacci.se
Reklamation support@sacci.se

Julia Haglöf

VD

0243 – 932 50
julia.haglof@sacci.se

Anders Bergström

Ekonomichef

070 – 294 18 52
anders.bergstrom@sacci.se

Leif Olsson

Kontroller

070 – 559 75 20
 leif.olsson@sacci.se

Josefin Heimer

Marknad- & social mediaansvarig

070 – 595 36 00
 josefin.heimer@sacci.se

Felicia Haglöf

Kundsupport

073 – 448 35 70
felicia.haglof@sacci.se

Linda Bengtsson

Kundsupport

070 – 715 38 97
linda.bengtsson@sacci.se

Erika Fogelberg

Teknisk säljare

072 – 382 60 77
erika.fogelberg@sacci.se

Rickard Ljungdahl

Strategisk säljare (Industri)

073 – 421 53 37​​​​​
rickard.ljungdahl@sacci.se

Oscar Davidsson

Områdes- & e-handelsansvarig

073 – 448 18 56
oscar.davidsson@sacci.se

Elin Westblom

Utvecklingschef

070 – 623 36 00
elin.westblom@sacci.se

Marika Larsson

Produktutvecklare

073 – 816 44 16
marika.larsson@sacci.se

Emelie Runevad

Produktutvecklare

070 – 258 84 90
emelie.runevad@sacci.se

Jonna Lindman

Produktutvecklare

072 – 382 61 31
jonna.lindman@sacci.se

Tomas Källin

Inköps- & kvalitetschef

073​​​​​ – 718 54 58
tomas.kallin@sacci.se

Alexander Ådén

Kvalitetskoordinator

073 – 917 01 81​​​​​​​
alexander.aden@sacci.se

Daniel Nygren

Strategisk inköpare

070 – 312 18 22
daniel.nygren@sacci.se

Jens Johansson

Inköpare

073 – 448 39 64
jens.johansson@sacci.se

Tilda Kallur

Hållbarhets- & kvalitetsansvarig

073 – 448 18 62
tilda.kallur@sacci.se

Kornelia Madi​​​​​​​

HR-koordinator

070 – 603 89 00
kornelia.madi@sacci.se

Camilla Blomqvist​​​​​​​

Produktionschef

073 – 448 39 65
camilla.blomqvist@sacci.se

Simo Tervonen

Fastighetschef

070 – 534 66 00
simo.tervonen@sacci.se

Therese Nielsen

Leveranskoordinator

0243-  42 07 12
therese.nielsen@sacci.se

Rikard Borres

Teknik och underhåll

0243 – 42 07 12​​​​​​​
rikard.borres@sacci.se